Jana Kácovská

Instruktor skupinových lekcí

Jako šestileté dítě jsem začala navštěvovat lekce baletu. Baletka ze mě sice není, ale jako průprava a základ pro další pohyb to byla dokonalá startovní čára. Díky mamince jsem se ve 13. letech dostala na lekci aerobiku, kterou vedla Andy, cvičení jsem propadla a sportovat jsem chodila v každé volné chvilce, nejen na aerobik, ale na všechny žánry, které se nabízely. Na sobě jsem vyzkoušela, že je ideální kombinovat různé typy cvičení, protože každé cvičení vám dá něco jiného.

Lekce jsem začala omezovat, když jsem nastoupila na zdravotnickou školu, kde jsem se na pohyb začala koukat naprosto z jiného úhlu. Viděla jsem jak je důležité být fit naprosto v každém věku, aby jste dokázali vstát, sednout si, rychle se zotavit při zdravotním problému, zdvihnout cokoliv co spadne na zem! Vypadá to, že popisuji naprosto běžné věci, ale věřte mi, že když těmto problémům nestojíte v tváří v tvář neuvědomujete si je ! 

Proto bych ráda přispěla trochou do mlýna, pomáhám lidem, kteří jsou nemohoucí a jsem ráda, že jsem dostala šanci připravit tréninky aby jste se cítili SKVĚLE ! 

Lekce, které vedu:
ZDRAVOTNĚ FUNKČNÍ TRÉNINK

Kvalifikace:
Střední zdravotnická škola Rumburk
UJEP Katedra porodni asistence