Jana Morcová

INSTRUKTOR FITNESS - osobní trenér a instruktor skupinových lekcí

Nikdy jsem nebyla příliš aktivní dítě, byla jsem na sebe příliš opatrná a sport mi přinášel spíš hrůzu, aby se mi něco nestalo. O to větší přišel zlom v pozdějším věku, kdy jsem se  začala zajímat nejen o cvičení, ale i o stravování.  
Začala jsem chodit do posilovny a téměř každý den jsem cvičila doma, podle videí na internetu. Ale jak čas plynul, cvičení doma mi přestávalo stačit. Chtěla jsem změnu a naučit se i něco nového a hlavně jsem si chtěla být jistá, že cvičím správně. Proto jsem na doporučení kamarádky začala chodit k Andy. Začínala jsem s kruhovým tréninkem, nejprve jen jednou týdně, ale cvičení mě tak bavilo, že jsem si postupně přidala
snad všechny lekce v rozvrhu :) Cvičení se stalo mou zálibou, ale i závislostí .

Celkově jsem se změnila, sport a pohyb mi otevřel různé možnosti.

Naskytla se mi možnost vést kurzy CORE a  kurz KONDIČNÍHO CVIČENÍ, kde mohu své nasbírané zkušenosti předávat ostatním. Neustále se vzdělávám a své poznatky a energii chci darovat vám a na to se moc těším !

Kromě cvičení se zajímám o stravování, turistiku, baví mě cestování. Mám ráda pohyb, ale ráda si také v klidu sednu ke knížce, podívám se na nějaký pěkný film, zajdu s kamarádkou posedět na skleničku vína či kafíčko a není na škodu, občas proběhnout i nějaké obchodní centrum .)


Lekce, které vedu:
CORE, KONDIČNÍ POSILOVÁNÍ, TABATA

LICENCE
INSTRUKTOR FITNESS - OSOBNÍ TRENÉR  (PhDr. Eva Blahušová, CSc.)