ZDRAVOTNĚ FUNKČNÍ CVIČENÍ 

kurz

Je to cílené cvičení zaměřené na pohybové potřeby jedince a jeho zdraví.
J
de o soubor cvičení ve skupině s vlastní vahou nebo cvičebními pomůckami. Můžete se však setkat i se cvičením na jednotlivých stanovištích, kde budete cvičit s nářadím nebo jen s vlastní vahou. Vždy budete cvičit dle svých schopností, možností a potřeb ! Volené cviky přirozeným způsobem zapojí co nejvíce svalových skupin najednou. Klient je neustále kontrolován a opravován trenérem až dojde k následnému zlepšení techniky vičení a ke kvalitnějšímu provádění jednotlivých cviků. Správnou technikou a nastavením těla při cvičení se nejen lépe procvičují jednotlivé svalové partie, ale také je podporováno i lepší držení těla, Cviky, které jsou pro vás nevhodné budou nahrazeny cviky vhodnými ! POKUD MÁTE ZDRAVOTNÍ OMEZENÍ MUSÍ O NĚM TRENÉR VĚDĚT! 

STRUKTURA LEKCE
5-12 min trvá zahřátí, následuje protažení - příprava na hlavní část. Hlavní částí této lekce je posilování, některé cviky jsou v tempu, ale nejsou vysokonárazové. Je zde ve velké míře kladen důraz na provedení cviků, raději pomalu a dobře než rychle a moc špatně. Do lekce zapojujeme cviky na stabilizaci páteře, posilování CORE, na závěr je připravená relaxace a strečink. 

PRO KOHO
Pro každého kdo chce zlepšit svůj fyzický, psychický a zdravotní stav.  Pro toho, kdo nechce nebo nemůže skákat !

PRO KOHO NE
Pro ty jež mají závažné zdravotní problémy se srdcem, páteří, kyčlemi nebo pro ty jež jsou po nějaké závažné operaci ! 
Pokud se přesto chcete zúčastnit, určitě budeme vyžadovat souhlas lékaře !

S SEBOU
Pohodlný sportovní oděv, boty do tělocvičny, raději triko s dlouhým rukávem na strečink, ručník, pití.

MÍSTO, ČAS, INSTRUKTOR
A FITNESS, Svatopluka Čecha 951/11, 470 01 Česká Lípa

Středa 15:50 - 16:40  (Jana Kácovská)

Pokud jsou volná místa můžete se do kurzu přidat kdykoliv, zaplatíte pouze zbývající lekce ne celý kurz.

CENA
KURZ - platba za 10 lekcí člen - 600,- /lekce, nečlen 850,- / lekce


CO JE KURZ ?
Klient hradí "kurzovné" tj. 10 lekcí, bez ohledu na jeho účast v lekcích. V případě nespokojenosti s první lekci ihned kurzovné vrátíme, ale pokud klient v kurzu setrvá kurzovné je nevratné. Samozřejmě zdravotní komplikace nebo závažné rodinné problémy konzultujeme a platbu za nevychozené lekce vrátíme !