KRUHOVÝ TRÉNINK

Jedná se o cvičení, s různorodým nářadím v pevně daném časovém limitu.

Název (Circuit Training) vznikl postavením strojů do kruhu. Je to metoda, která se skládá z vybraných cviků na vybraném nářadí a pomůckách zatěžujících jednotlivé svalové skupiny celého těla po dobu předem určenou. Většinou se na každém stanovišti cvičí minutu a po té následuje 30ti vteřinová pauza, která umožní cvičícímu přesun z jednoho stanoviště na druhé. Důležitým faktorem je rychlost provádění daného cviku, zátěžový stupeň a správná technika. Na techniku provedení instruktor velice pečlivě dbá! Hudba je pouhým doplňkem lekce.

VÝHODA LEKCE
Obrovská výhoda oproti jiným tréninkovým metodám, téměř neomezené pojetí tréninku, pestrost a variabilitu. Kruhový trénink můžeme rozdělit podle určení, pro koho je sestaven. Další výjimečnost spočívá v tom, že se jednotlivec nemusí přizpůsobovat skupině! Každý si cvičí dle svých možností a cíle.

STRUKTURA LEKCE
5-10 min zahřátí, příprava svalů a kloubů na následující zátěž, po té následuje cvičení na jednotlivých stanovištích cca. 40 minut, závěr lekce se neobejde bez závěrečné relaxace, uklidnění, protažení.

PŘÍNOS
Spalování tuků
Celkové posílení organismu
Důkladné procvičení všech svalů v těle
Zlepšení síly a kardio systému
Nárůst svalové výkonnosti
Tvarování a zpevnění těla
Zvýšení fyzické kondice
Celkové posílení organismu

PRO KOHO
Pro začátečníky, pokročilé, sportovce i pro ty jež mají zdravotní problémy, vždy se najde náhradní cvik, který je ideální !

S SEBOU
Pohodlný sportovní oděv, boty do tělocvičny, raději triko s dlouhým rukávem, ručník, pití.  

MÍSTO, ČAS,  TYP LEKCE
A FITNESS Svatopluka Čecha 951/11
úterý 17:00-17:50 / kurz
středa   
18:00-18:50 / kurz


CO
JE KURZ ?
Klient hradí "kurzovné" tj. 10 lekcí, bez ohledu na jeho účast v lekcích. V případě nespokojenosti s první lekci ihned kurzovné vrátíme, ale pokud klient v kurzu setrvá kurzovné je nevratné. Samozřejmě zdravotní komplikace nebo závažné rodinné problémy konzultujeme a platbu za nevychozené lekce vrátíme !

CO JE VOLNÁ LEKCE ?
Je to lekce, kde se dá uplatnit permanentní vstupenka nebo se lekce může hradit jednorázově na místě, dle aktuálního ceníku. Rezervace jsou nutné, abychom připravili lekci pro přesně stanovený počet osob.