AEROBNÍ MIX

volná lekce
Jedná se o skupinové cvičení na hudbu podle instruktora.

Aerobní mix je redukční trénink, jednotlivé prvky se postupně spojí do choreografie, která se postupně cvičí na různě rychlou hudbu. Rychlost a výkon se dá přirovnat k běhu nebo jízdě na kole. Kombinuje se hlavně taneční aerobik, bodystyling, latino aerobik a jiné druhy aerobiků. Hudba je nezbytnou součástí této lekce, je speciálně upravená, ovlivňuje intenzitu cvičení a vytváří celkovou atmosféru v lekci, samozřejmě v neposlední řadě motivuje.Tím, že zaměstnáte hlavu hravým způsobem nemyslíte na to, že vlastně celou dobu cvičíte v aerobním tempu a tím pádem spalujete podkožní tuk, ani trochu nevnímáte svůj fyzický výkon. Díky hudbě, trenérovi a vyloučeným Endorfínům /hormony dobré nálady/ máte po i při cvičení super náladu. Je to lekce, kde čas letí tryskem, začínáte a než se vzpamatujete už se převlékáte v šatně.

STRUKTURA LEKCE
5-10 min. zahřátí, protažení, aerobní část tvoří různé cvičební a taneční prvky, které v závěru lekce tvořit choreografii nebo se do lekce řadí posilování bez nářadí, ale v tempu. Je to lekce, kde se endorfiny přímo valí 😊 Je to radost a zábava! Závěr lekce tvoří zklidnění, protažení a strečink

PŘÍNOS
Udrží nebo zlepší fyzičku
Má vliv na dobrou náladu, odstraní napětí a deprese
100% zlepší kardiorespirační vytrvalost
Sníží krevní tlak
Spaluje podkožní tuk
Ovlivní hladinu krevního inzulínu
Zvětší kapacitu plic
Zvětší přísun krve ke svalům
Sníží hladinu škodlivého cholesterolu
Zvětšuje hustotu vlásečnic
Zlepší svalovou sílu a vytrvalost
Orientace v prostoru
Koordinace pohybu


PRO KOHO
Cvičení je vhodné pro každého, kdo chce redukovat váhu, má rád hudbu, tanec, svižnější tempo. Pokud začínáte jednoduše VYDRŽTE, začátek je těžší, ale jakmile si zvyknete a tyto lekce si vás podmaní, nebudete chtít cvičit nic jiného, tomu věřte! Energii, radost a vyběhnutí schodů bez zadýchání vám 100% zaručíme!

PRO KOHO NE
Pokud vám vadí nárazový sport nebo máte závažné zdravotní problémy (např. se srdcem, páteří, koleny) Řešíte pooperační stav nebo jste těhotná, vyberte lekci jinou!

S SEBOU
Pohodlný sportovní oděv, boty do tělocvičny, raději triko s dlouhým rukávem na strečink, ručník, pití.


MÍSTO, ČAS, INSTRUKTOR

CENA