AEROBIK MIX

Jedná se o skupinové cvičení na hudbu podle instruktora.

Aerobik je redukční trénink, jednotlivé prvky se postupně spojí do choreografie, která se postupně cvičí na různě rychlou hudbu. Rychlost a výkon se dá přirovnat k běhu nebo jízdě na kole. Kombinuje se hlavně taneční aerobik, bodystyling, latino aerobik a jiné druhy aerobiků. Hudba je nezbytnou součástí této lekce, je speciálně upravená, ovlivňuje intenzitu cvičení a vytváří celkovou atmosféru v lekci, samozřejmě v neposlední řadě motivuje.Tím, že zaměstnáte hlavu hravým způsobem nemyslíte na to, že vlastně celou dobu cvičíte v aerobním tempu a tím pádem spalujete podkožní tuk, ani trochu nevnímáte svůj fyzický výkon. Díky hudbě, trenérovi a vyloučeným Endorfínům /hormony dobré nálady/ máte po i při cvičení super náladu. Je to lekce, kde čas letí tryskem, začínáte a než se vzpamatujete už se převlékáte v šatně.

STRUKTURA LEKCE
Zahřátí, protažení 5-12 min, hlavní část.
Hlavní část cvičí se doprovodu hudby podle instruktora taneční kroky , které se spojí do choreografie, neustále si držíme stálou tepovou frekvenci v aerobním tempu, po té následuje strečink a relaxace.


PRO KOHO
Cvičení je vhodné pro každého, kdo chce redukovat váhu, má rád hudbu, tanec, svižnější tempo. Pokud začínáte jednoduše VYDRŽTE, začátek je těžší, ale jakmile si zvyknete a tyto lekce si vás podmaní, nebudete chtít cvičit nic jiného, tomu věřte! Energii, radost a vyběhnutí schodů bez zadýchání vám 100% zaručíme!

PRO KOHO NE
Pokud vám vadí nárazový sport nebo máte závažné zdravotní problémy (např. se srdcem, páteří, koleny) Řešíte pooperační stav nebo jste těhotná, vyberte lekci jinou!

S SEBOU
Pohodlný sportovní oděv, boty do tělocvičny, raději triko s dlouhým rukávem na strečink, ručník, pití. 


MÍSTO, ČAS, TYP LEKCE
A FITNESS, Svatopluka Čecha 951, Česká Lípa
Pondělí 19:00 - 19:50 / kurz


CO
JE KURZ ?
Klient hradí "kurzovné" tj. 10 lekcí, bez ohledu na jeho účast v lekcích. V případě nespokojenosti s první lekci ihned kurzovné vrátíme, ale pokud klient v kurzu setrvá kurzovné je nevratné. Samozřejmě zdravotní komplikace nebo závažné rodinné problémy konzultujeme a platbu za nevychozené lekce vrátíme !

CO JE VOLNÁ LEKCE ?
Je to lekce, kde se dá uplatnit permanentní vstupenka nebo se lekce může hradit jednorázově na místě, dle aktuálního ceníku. Rezervace jsou nutné, abychom připravili lekci pro přesně stanovený počet osob.