TABATA

kurz
Jedná se o vysoce internzivní, krátké cvičení vlastní vahou nebo s cvičebními pomůckami

Nudí vás monotónní trénink nebo nejste spokojeni s výsledky? Nezoufejte, máme pro vás zajímavý tip na způsob tréninku ! Pokud patříte k nadšeným sportovcům vyzkoušejte metodu TABATA ! Je velmi efektivní  metoda intervalového tréninku, při kterém se zvyšuje fyzička i síla zároveň - získáte aerobní kondici i nárůst dynamiky. Tabata je jméno jednoho japonského vědce, který objevil tento zajímavý způsob, jak zvětšit anaerobní i aerobní kondici současně. 


STRUKTURA LEKCE
5-10 min. zahřátí, prestrečink, hlavní částí je TABATA schéma, Jeden cvik na svalovou partii se skládá z osmi sérií, největší úlohu zde hraje časování. Každou sérii cvičíme 20 vteřin a následuje pouhých 10 vteřin pauzy. Počet provedených cviků v jednotlivých sériích bude logicky klesat, tělo se unavuje.) Co se týče cviků, fantazii se meze nekladou Důležité je provádět cviky co nejrychleji a nešidit časování! Na závěr je velice důležitý strečink !

PŘÍNOS 
Prokrvení cvičených svalových partií
Lepší zásobení svalů živinami
Vyšší vitální kapacita plic (jejich celkový objem)
Zlepšení činnosti srdce
Získání síly
Každý si zde najde něco

PRO KOHO
Tabata je trénink vhodný pro každého zdravého člověka (ženu, muže, dorostence) Ideální je však pro sportovce jako doplňkový sport - věřte, že vás TABATA posune mnohem dál !


PRO KOHO NE
Cvičení není vhodné, pokud máte zdravotní problémy. V žádném případě není vhodný pro těhotné ženy !

S SEBOU 
Pohodlný sportovní oděv, boty do tělocvičny, raději triko s dlouhým rukávem na strečink, ručník, pití .. a dobrou náladu :)

MÍSTO, ČAS, INSTRUKTOR
A FITNESS - Svatopluka Čecha 951/11, Česká Lípa
Pondělí 18:00-18:55 (Kačka)

CENA
KURZ - platba za 10 lekcí člen - 600,- /lekce, nečlen 850,- / lekce

Pokud jsou volná místa můžete se do kurzu přidat kdykoliv, zaplatíte pouze zbývající 
lekce ne celý kurz.


CO JE KURZ ?

Klient hradí "kurzovné" tj. 10 lekcí, bez ohledu na jeho účast v lekcích. V případě nespokojenosti s první lekci ihned kurzovné vrátíme, ale pokud klient v kurzu setrvá kurzovné je nevratné. Samozřejmě zdravotní komplikace nebo závažné rodinné problémy konzultujeme a platbu za nevychozené lekce vrátíme !