BODY WORK


Je to skupinové aerobně-posilovací cvičení s vlastní vahou nebo s cvičebními pomůckami 
Tímto cvičením docílíme zrychlení bazálního (klidového) metabolismu, rychlejšího spalování tuků a většího využití energie!! Body Work je velice efektivní aerobně - posilovací cvičení, které je inspirováno různými cvičebními metodami. Prolíná se tu cvičení Deep Work, Tabata, Pilates, Power yoga, Intervalový trénink aj., Střídají se i cvičební pomůcky Flow Tonic, Wheel kruhy, AIREX desky, Ruber Bandy aj. Jako zvuková kulisa se často používá vysoce rytmická taneční hudba, která vás motivuje ke stále lepším výkonům. Snažíme se zde maximalizovat správné zapojení hlubokých svalů .

STRUKTURA LEKCE

Procvičení dýchání, pozvolné zahřáti, protažení, hlavní část tvoří dynamické a statické posilování, závěr lekce je relaxační - odpočinkový. Jednotlivé části se časově liší lekci od lekce.

PŘÍNOS
Zformuje vám postavu,
Protáhne svaly,
Zlepší kardiovaskulární systém.
Zlepší držení těla.
Zvýší sílu svalů.
Zpevní střed těla.
Zvýší vytrvalost.


PRO KOHO
Pro každého kdo chce zlepšit svůj fyzický, psychický a mnohdy i zdravotní stav. Pro toho, kdo nemá rád choreografie. Pokud vám vadí nárazový sport nebo máte závažné zdravotní problémy (např. se srdcem, páteří, koleny) Řešíte pooperační stav nebo jste těhotná, vyberte lekci jinou! Pohodlný sportovní oděv, boty do tělocvičny - pouze pro pohyb mimo tělocvičnu (cvičí se bez bot), raději triko s dlouhým rukávem na strečink, ručník, pití.


PRO KOHO NE
Pokud vám vadí nárazový sport nebo máte závažné zdravotní problémy (např. se srdcem, páteří, koleny) Řešíte pooperační stav nebo jste těhotná, vyberte lekci jinou! 

S SEBOU 

Podlpžku, pohodlný sportovní oděv, boty do tělocvičny, raději triko s dlouhým rukávem na strečink, ručník, pití.


MÍSTO, ČAS, INSTRUKTOR
A FITNESS, Svatopluka Čecha 951/11, 470 01 Česká Lípa
Čtvrtek 19:00 - 19::55, (Andy)