DeepWORK™

kurz

Je to skupinové dynamické fitness cvičení s instruktorem

Tento program zažívá nevídaný boom ! Zakladatelem je Robert Steinbacher, bývalý gymnasta, úspěšný tanečník a fyzioterapeut. Pracoval s postiženými dětmi jako fyzioterapeut a díky tomu začal vznikat program na podporu tělesného motorického systému. Založil revoluční systém bodyART™ a založil bodyART school, která se zabývá skupinovou fitness terapií. DeepWork™ je nový cvičební program, který vychází z východní filozofie a který aktivuje zejména vaše hluboké svalstvo. Je to dynamické cvičení, které v sobě spojuje prvky jógy, pilates a východního myšlení. Základním stavebním kamenem je učení jing & jang a učení pěti elementů (země, dřevo, oheň, kov a voda) a jejich rozdílných energií. Obě tato učení jsou také východiskem tradiční čínské medicíny. Je to dynamické fitness cvičení, při kterém se pořádně zapotíte. Jako zvuková kulisa se často používá vysoce rytmická taneční hudba, která vás motivuje ke stále lepším výkonům. Cvičí se bez bot, aby se maximalizovalo správné zapojení hlubokých svalů a podpořilo zpevnění klenby nohy


STRUKTURA LEKCE
DeepWork má přesně daný koncept, každý trénink se skládá ze sedmi fází. První fáze je zasvěcena dechovým cvičením a zlepšování koncentrace, oproštění od všech starostí a stresu a soustřeďte se jen na své tělo a svou mysl. Ve druhé fázi si své tělo důkladně protáhnete a připravíte ho na nadcházející cvičení. Uvolníte klouby a odstraníte fyzické i psychické blokády. Ve třetí fázi je váš kardiovaskulární systém plně aktivován a vaše tělo je připraveno cvičit. Ve čtvrté a páté fázi cvičení provádíte jednotlivé cviky, zlepšujete koordinaci pohybů a stabilitu. Šestá fáze je velice rychlá a efektivní. Poslední sedmá fáze je odpočinková, položíte se na zem, zavřete oči, uvolníte celé tělo a necháte se unášet svou čistou myslí.

PŘÍNOS
Zformuje vám postavu,
Protáhne svaly,
Zlepší kardiovaskulární systém.
Zlepší držení těla.
Zvýší sílu svalů.
Zpevní střed těla.
Zvýší vytrvalos.

PRO KOHO
Pro každého kdo chce zlepšit svůj fyzický, psychický a mnohdy i zdravotní stav
Pro toho, kdo nemá rád choreografie.

PRO KOHO NE
Pokud vám vadí nárazový sport nebo máte závažné zdravotní problémy (např. se srdcem, páteří, koleny) Řešíte pooperační stav nebo jste těhotná, vyberte lekci jinou!

S SEBOU
Pohodlný sportovní oděv, boty do tělocvičny - pouze pro pohyb mimo tělocvičnu (cvičí se bez bot), raději triko s dlouhým rukávem na strečink, ručník, pití.

MÍSTO, ČAS, INSTRUKTOR
A FITNESS, Svatopluka Čecha 951/11, 470 01 Česká Lípa
Üterý 17:00 - 17:50 (Andy)

CENA
KURZ - platba za 10 lekcí člen - 600,- /lekce, nečlen 850,- / lekce
Pokud jsou volná místa můžete se do kurzu přidat kdykoliv, zaplatíte pouze zbývající lekce ne celý kurz.

CO JE KURZ ?
Klient hradí "kurzovné" tj. 10 lekcí, bez ohledu na jeho účast v lekcích. V případě nespokojenosti s první lekci ihned kurzovné vrátíme, ale pokud klient v kurzu setrvá kurzovné je nevratné. Samozřejmě zdravotní komplikace nebo závažné rodinné problémy konzultujeme a platbu za nevychozené lekce vrátíme !