KONDIČNÍ CVIČENÍ


Jedná se o docela obyčejné cvičení zaměřené na podporu zdraví mužů i žen.
Pojem posilování si řada lidí spojuje s kulturistikou. Bolest a obrovský  nárůst svalů není naší prioritou! Kondiční cvičení (posilování) je tedy všechno to ostatní, kdy prostě chcete, aby vaše tělo bylo funkční do velice vysokého věku. Jako ideální zátěž nám poslouží váha vlastního těla od jednoduchoučkých cviků po složitější a náročnější. Vždy si můžete zátěž zvolit sami ! Občas si vezmeme na pomoc cvičební pomůcky např. Expandery, lehké činky, kluzné kotouče, balanční čočky aj.  Cvičíme pro radost a  pro to aby nás to bavilo ! Jen takhle může cvičit úplně každý a tím se samozřejmě udržovat v dobré fyzické kondici. 
Pokud chcete mít své tělo funkční, bez zbytečných kil navíc a spokojeně si žít, musíte se o své tělo postarat !

STRUKTURA LEKCE
5-12 min. zahřátí, protažení, hlavní část je popsaná výše, snad ještě nutno dodat, že zátěž bude střední - aerobní zatížení, ne anaerobní ! Závěr lekce tvoří zklidnění, protažení a strečink

PRO KOHO
Pro každého kdo chce zlepšit svůj fyzický, psychický a mnohdy i zdravotní stav.  Pro toho, kdo nemá rád choreografie.

PRO KOHO NE
Pokud vám vadí nárazový sport nebo máte závažné zdravotní problémy (např. se srdcem, páteří, koleny) Řešíte pooperační stav nebo jste těhotná, vyberte lekci jinou!

S SEBOU
Podložku na cvičení (po COVIDOVÉ pandemii podložky nenabízíme), pohodlný sportovní oděv, boty do tělocvičny, raději triko s dlouhým rukávem, ručník, pití.

MÍSTO, ČAS, INSTRUKTOR
A FITNESS, Svatopluka Čecha 951/11, 470 01 Česká Lípa
Čtvrtek 16:00 - 17:50

CENA
dle ceníku

CO JE KURZ ?
Klient hradí "kurzovné" tj. 10 lekcí, (cca 3 měsíce) bez ohledu na jeho účast v lekcích. V případě nespokojenosti s první lekci ihned kurzovné vrátíme, ale pokud klient v kurzu setrvá kurzovné je nevratné. Samozřejmě zdravotní komplikace nebo závažné rodinné problémy konzultujeme a platbu za nevychozené lekce vrátíme !