KRUHOVÝ TRÉNINK RODIČE S DĚTMI (7-13let)

kurz

Jedná se o cvičení, s různorodým nářadím v různě daných časových limitech. 
Dospělí i děti budou rozvíjet své pohybové schopnosti a dovednosti, koordinaci, sílu, vytrvalost a obratnost. Cvičení bude velice všestranné a často budeme cvičit za pomocí her nebo ve dvojici.Naučíte se zde vzájemné spolupráci, nejen v páru /rodič + dítě/ ale i v celé skupině. 
Chceme, aby cvičení pro děti bylo zábavné, a tím si vytvořily kladný vztah k pohybu, ke kterému se budou rády vracet. Na kurzech dbáme na správné cvičení a provedení techniky cviků, tak aby pohyb prospíval zdravému vývoji dítěte. Dokážeme posoudit jak na tom vaše dítě je z fyzičkou a správným držením těla a poradíme jak s dítětem pracovat dál.

VÝHODA LEKCE
Obrovská výhoda oproti jiným tréninkovým metodám, téměř neomezené pojetí tréninku, pestrost a variabilitu. Kruhový trénink můžeme rozdělit podle určení, pro koho je sestaven. Další výjimečnost spočívá v tom, že se jednotlivec nemusí přizpůsobovat skupině! Každý si cvičí dle svých možností 

STRUKTURA LEKCE

5-10 min zahřátí, příprava svalů a kloubů na následující zátěž, po té následuje cvičení na jednotlivých stanovištích cca. 40 minut, závěr lekce se neobejde bez závěrečné relaxace, uklidnění, protažení.


PŘÍNOS

správné dýchání
zlepšení kondice
dozvíte se jak správně a bezpečně provádět cviky
ideální držení těla
více se poznat
Protažení zkrácených svalů
Posílení středu těla
Dobrá nálada

PRO KOHO

Pro začátečníky, pokročilé, sportovce i pro ty jež mají zdravotní problémy, vždy se najde náhradní cvik, který je ideální !


S SEBOU

Podložku na cvičení (po COVIDOVÉ pandemii podložky nenabízíme), pohodlný sportovní oděv, boty do tělocvičny, raději triko s dlouhým rukávem, ručník, pití.


MÍSTO, ČAS, INSTRUKTOR
A FITNESS Svatopluka Čecha, 
pátek kurz 16:00-16:50 (Andy)

Platí dítě i dospělí, platba za 10 lekcí člen - 600,- /lekce, nečlen 850,- / lekce Pokud jsou volná místa můžete se do kurzu přidat kdykoliv, zaplatíte pouze zbývající lekce ne celý kurz.

CO JE KURZ ?
Klient hradí "kurzovné" tj. 10 lekcí, bez ohledu na jeho účast v lekcích. V případě nespokojenosti s první lekci ihned kurzovné vrátíme, ale pokud klient v kurzu setrvá kurzovné je nevratné. Samozřejmě zdravotní komplikace nebo závažné rodinné problémy konzultujeme a platbu za nevychozené lekce vrátíme !