MATWORK PILATES

S NÁŘADÍM

kurz
Cvičební systém Pilates vede k posílení a protažení svalů celého těla a snaží se přitom využít vyvážené spolupráce těla a mysli. 
Pilates MATWORK je metoda, která využívá komplexní soubor cviku prováděných na podložce. Cílem tohoto cvičení je posílení středu těla (core) a zlepšení celkového držení těla, zvýšení síly a flexibility. Při cvičení se seznámíte se speciálními pomůckami - over ball, Gym ball, Rollery, pěnové válce, Thera band - guma, Bosu, Flow tonic, a spoustu dalších, balanční čočky aj.  Využíváme korekcí ke správnému provedení cviků tak, aby docházelo k přesné svalové práci, bez pouhého napodobování. Kurz je vhodný pro začátečníky i pokročilé, vždy se posunete dál. Možnost dotazů a diskuze, individuální přístup. Pro všechny věkové kategorie, ženy i muže, děti od 15 let. Zejména doporučujeme klientům, kteří touží po štíhlých, ale pevných svalech, potřebují protažení zkrácených svalových partií, mají bolesti zad, krční páteře, SI skloubení, po porodu, při inkontinenci.Aktivním sportovcům ( běh, fotbal, tenis apod . ) jako kompenzační cvičení.
Pacientům s ukončenou rehabilitací ( po operacích zad, kloubů apod. ) , jako post-rehabilitaci.Je to metoda tělesného cvičení s nářadím i bez nářadí dle instruktora


STRUKTURA LEKCE

Pozvolné zahřátí, protažení, hlavní část - Pilatesova metoda, náročnost je přizpůsobena klientům. Důraz je kladen na plynulost a preciznost provedení jednotlivých cviků. Na konci lekce strečink - relaxace.

PŘÍNOS
Obnovení správného držení těla
Odstranění svalových dysbalancí
Výborná práce z dechem
Koncentrace mysli
Dokonalé posílení středu těla
Plynulost a preciznost provedení jednotlivých cviků
Komplexní zapojení všech svalů
Rozvoj koordinace, síly, rovnováhy a flexibility
Cvičení obnovuje celkovou vitalitu, člověk se má cítit osvěžený, tělo se stává silné a ohebné.  

PRO KOHO
Pro kohokoliv - hubený, obézní, těhotná, sportovec, důchodce, dítě, cukrovkář, rehabilitace po zranění

PRO KOHO NE
Pokud vymyslíte pro koho cvičení není vhodné - pište !

S SEBOU
Podložku na cvičení (po COVIDOVÉ pandemii podložky nenabízíme), pohodlný sportovní oděv, boty do tělocvičny, raději triko s dlouhým rukávem, ručník, pití.

MÍSTO, ČAS, INSTRUKTORA FITNESS
Obchodní akademie Česká Lípa, nám. Osvobození 422, 470 01 Česká Lípa (zrcadlový sál),
Středa 18:30 - 19:25 (Hana Jinková)
Pokud jsou volná místa můžete se do kurzu přidat kdykoliv, zaplatíte pouze zbývající lekce ne však celý kurz.

CENA KURZ 

 platba za 10 lekcí člen - 600,- /lekce, nečlen 850,- / lekce

CO JE KURZ ?
Klient hradí "kurzovné" tj. 10 lekcí, bez ohledu na jeho účast v lekcích. V případě nespokojenosti s první lekci ihned kurzovné vrátíme, ale pokud klient v kurzu setrvá kurzovné je nevratné. Samozřejmě zdravotní komplikace nebo závažné rodinné problémy konzultujeme a platbu za nevychozené lekce vrátíme !