SPORŤÁČEK DĚTI 4-6 let

kurz

Cvičení dětí od 4-6 let

Kurz cvičení pro děti předškolního věku od 4 do 6 let je zaměřený na všestranný pohybový rozvoj dětí a utváření kladného vztahu k pravidelnému zdravému pohybu. Děti se naučí cviky pro správné držení těla, hravou formou se děti protáhnou, odreagují a naučí cviky ke správnému psychomotorickému vývoji. Dostatek příležitostí k pohybovým aktivitám a novým zkušenostem příznivě působí na zvýšení sociální stability.

Již v těchto sportovních začátcích se dá rozpoznat k jakému dítě inklinuje pohybu a dle této zkušenosti můžete jeho sportovní schopnosti rozvíjet v kroužku, který se zaměřuje na konkrétní sport. Metodika vedení kurzu byla vytvořena na základě teoretických znalostí a praktických zkušeností provozovatele kurzů a odborných publikací, kurzy jsou vedeny pod odborným dohledem a navíc se zde děti setkají s velkým množstvím vhodných pomůcek, 

Děti cvičí sami bez doprovodu, ale víme, že 45 minut je celkem málo pro doprovod, který děti přivede, proto máte možnost zůstat s dětmi a zapojit se do lekce.

STRUKTURA LEKCE

Lekce trvá 45 minut,, děti se nejprve přivítají, zahřejí a protáhnou. Každou lekci bude naplňovat jiný program. Protože jsou děti starší a šikovné kromě opičí dráhy se již budou učit jak správně dýchat, správně držet tělo při základních pohybech, Dřep, výpad, kotrmelec by měl zvládnout každý malý Sporťáček :) Odměnou jsou samozřejmě hry, takže se dětem s tělocvičny ani nechce. V závěru se děti naučí zklidnit, protáhnout a hlavně dobře dýchat !

PŘÍNOS
Podpora psychomotorického vývoje
Sociální stabilita
Návod pro rodiče jak si s dětmi hrát
Podpora spontánního pohybu
Děti se učí být samostatné
Rozvoj řeči
Vnímání rytmu
Lehčí nástup do MŠ
Rozvoj obratnosti a základních pohybových návyků


PRO KOHO
Pro děti od 4-6 let bez doprovodu. Pokud bude chtít doprovod s dětmi zůstat, může.

S SEBOU
Každé dítě musí mít pohodlný oděv, vhodnou obuv na přezutí, která se nevyzouvá a pití pro dodržování pitného režimu. 


MÍSTO, ČAS, INSTRUKTOR
SOŠ a SOU Česká Lípa (penzion LÍPA) sídliště Špičák, ul.28.října 2707, 470 06, Česká Lípa
Čtvrtek 17:00-17:45 h (Marcela)

CENA
KURZ - platba za 10 lekcí /550,- /lekce 55- Kč / dítě a doprovod. Pokud jsou volná místa můžete se do kurzu přidat kdykoliv, zaplatíte pouze zbývající lekce ne celý kurz.


CO JE KURZ ?
Klient hradí "kurzovné" tj. 10 lekcí, bez ohledu na jeho účast v lekcích. V případě nespokojenosti s první lekci ihned kurzovné vrátíme, ale pokud klient v kurzu setrvá kurzovné je nevratné. Samozřejmě zdravotní komplikace nebo závažné rodinné problémy konzultujeme a platbu za nevychozené lekce vrátíme !