VINYASA JÓGA

kurz
 Je dynamický druh jógy, 

Vinyasa jóga je dynamický druh jógy, ve kterém se harmonicky propojuje dech s pohybem (vinyása = "spojení"). Určujícím prvkem pro tempo cvičení je rytmus dechu - během cvičení dochází k plynulým přechodům z jedné pozice do druhé v přirozeném rytmu. Cvičení vinyása jógy napomáhá lépe zvládat vše, co nás na cestě životem potkává, lépe se adaptovat na přirozené změny a vnímat život v přítomnosti. 

STRUKTURA LEKCE 
Lekce začínají úplným zklidněním, uvolněním těla i mysli a následuje dynamické praktikování ásan a pozdravů slunce v souladu s dechem. V průběhu cvičení se naučíte dechovou techniku a jednotlivé ásany. Závěr lekce je věnován dechovým a meditačním technikám.

PŘÍNOS

zklidnění
harmonie těla i mysli
správné dýchání
kladně působí na metabolismus
upravuje peristaltiku
výborné protažení svalů

PRO KOHO NE
Rotační pohyby nejsou vhodné pro osoby, které mají výhřezy plotének, Cvičení není vhodné ani pro osoby, které trpí hypermobilitou.

S SEBOU 
Pohodlný sportovní oděv, boty do tělocvičny . jen na přecházení mimo tělocvičnu, raději triko s dlouhým rukávem na strečink, ručník, pití .. jo a dobrou náladu :)

MÍSTO, ČAS, INSTRUKTOR
SOŠ a SOU Česká Lípa (penzion LÍPA) sídliště Špičák,
ul.28.října 2707, 470 06, Č. Lípa 
Čtvrtek 19:00-19:50 h (Petra)

CENA
KURZ - platba za 10 lekcí člen - 600,- /lekce, nečlen 850,- / lekce
Pokud jsou volná místa můžete se do kurzu přidat kdykoliv, zaplatíte pouze zbývající lekce ne celý kurz.

CO JE KURZ ?
Klient hradí "kurzovné" tj. 10 lekcí, bez ohledu na jeho účast v lekcích. V případě nespokojenosti s první lekci ihned kurzovné vrátíme, ale pokud klient v kurzu setrvá kurzovné je nevratné. Samozřejmě zdravotní komplikace nebo závažné rodinné problémy konzultujeme a platbu za nevychozené lekce vrátíme !