FIT DANCE

kurz
Hodinu protančíte na různé hudební a taneční styly. Je to zábavná moderní fitness hodina, která vychází z celosvětového fenoménu Zumba fitness a nejrůznějších tanečních stylů jako je latino dance, house dance, ladies dance, street dance, hip hop, MTV dance, samba, aj. 
 Choreografie se nebude střídat tak rychle jako v Zumbě, ale postupně se naučíte pohyb po pohybu. Tančete naplno, mějte radost z pohybu a přijďte zkusit změnu :)
Lekce začíná rychlejším warm-upem - zahřátím, hned následuje nezbytné protažení, ,kdy instruktor připraví tanečníky na další část hodiny. Po rozehřátí se začne jednoduchými pohyby a prvky, které se vsadí do choreografie a tu se všichni naučí. Ani si neuvědomíte, kolik kroků a pohybů v lekci uděláte a tím shodíte přebytečná kila.. Lekce končí pomalou skladbou, kdy je proveden cool down (snížení tepové frekvence) a důležitý strečink. Výuka choreografie podle tanečníka - choreografa
Fit Dance je fitness program, kde budete svojí postavu formovat tancem.

PŘÍNOS
Udrží nebo zlepší fyzičku
Velice zlepší náladu, odstraní napětí a deprese
100% zlepší kardiorespirační vytrvalost
Sníží krevní tlak
Spaluje podkožní tuk
Zvětší kapacitu plic
Zvětší přísun krve ke svalům
Zlepší vytrvalost, orientaci v prostoru
Zlepší pohybové dovednosti


PRO KOHO
Pro každého kdo miluje tanec, hudbu a nemá zdravotní omezení.
Pokud vám vadí nárazový sport nebo máte závažné zdravotní problémy (např. se srdcem, páteří, koleny) Řešíte pooperační stav nebo jste těhotná, vyberte lekci jinou!

PRO KOHO NE 
Pokud vám vadí nárazový sport nebo máte závažné zdravotní problémy (např. se srdcem, páteří, koleny) Řešíte pooperační stav nebo jste těhotná, vyberte lekci jinou ! 

S SEBOU

Pohodlný sportovní oděv, boty do tělocvičny, raději triko s dlouhým rukávem na strečink, ručník, pití

MÍSTO, ČAS, INSTRUKTOR
SOŠ a SOU Česká Lípa (penzion LÍPA) sídliště Špičák, ul.28.října 2707, 470 06, Č. Lípa

Üterý 19:00-19:55 h (Tomáš Houferák)

CENA KURZ 
platba za 10 lekcí člen - 600,- /lekce, nečlen 850,- / lekce 

Pokud jsou volná místa můžete se do kurzu přidat kdykoliv, zaplatíte pouze zbývající lekce ne celý kurz. 

CO JE KURZ ?
Klient hradí "kurzovné" tj. 10 lekcí, (cca 3 měsíce) bez ohledu na jeho účast v lekcích. V případě nespokojenosti s první lekci ihned kurzovné vrátíme, ale pokud klient v kurzu setrvá kurzovné je nevratné. Samozřejmě zdravotní komplikace nebo závažné rodinné problémy konzultujeme a platbu za nevychozené lekce vrátíme !