HATHA JÓGA

kurz
Je to specifický systém, jehož hlavní součástí jsou ásany.

Hatha jóga je cvičení pro každého, kdo chce protáhnout své tělo, uklidnit mysl a odpočinout si od každodenního stresu. Hlavní náplní lekcí je výuka jednotlivých ásan. Lekce jógy mohou obsahovat pranajamu (práci s dechem) a meditaci. Spojení těchto tří elementů tvoří harmonické cvičení, díky kterému se soustředíte pouze sami na sebe. Pozice se drží delší dobu, praxe je klidnější a přináší stabilitu. Je skvělým doplňkem aerobních cvičení. Cvičením hatha jógy se budete cítit odpočinutější, budete pružnější a v neposlední řadě budete lépe zvládat stres..

STRUKTURA LEKCE 
Lekce začíná dechovým cvičením, zlepšováním koncentrace, správným postavením, oproštěním od starostí a stresu, řádným protažením, zahřátí je různě dlouhé, postupně se budeme učít ásany, ale  nejde jen o to se je naučit, ale jde také o to v nich vydržet, aby naše mysl byla v jednotě s prováděnou ásanou. Spojení dechu, správně provedené ásany, práce svalů našeho těla, výdrž a meditace.


PŘÍNOS
správné dýchání

zklidnění mysli
sebepoznání
protažení
zlepšení mentálního a fyzického zdraví
správné dýchání
kondice

PRO KOHO
Je vhodná pro úplné začátečníky, i pro ty, kteří chtějí vejít hlouběji do tajů jógy a nepoznat jen ásany (jógové pozice), ale i něco více. Každá pozice má více variant pro různé pokročilosti. Nejde o to, dát si nohu za krk. Cílem je prožitek jednoty s tělem. 


PRO KOHO NE
Rotační pohyby nejsou vhodné pro osoby, které mají výhřezy plotének, Cvičení není vhodné ani pro osoby, které trpí hypermobilitou.

S SEBOU 
Pohodlný sportovní oděv, boty do tělocvičny . jen na přecházení mimo tělocvičnu, raději triko s dlouhým rukávem na strečink, ručník, pití .. jo a dobrou náladu :)


MÍSTO, ČAS, INSTRUKTOR
SOŠ a SOU Česká Lípa (penzion LÍPA) sídliště Špičák, ul.28.října 2707, 470 06, Česká Lípa
Čtvrtek  18:00-18:55 h (Petra)

CENA  KURZ 
KURZ - platba za 10 lekcí člen - 600,- /lekce, nečlen 850,- / lekce
Pokud jsou volná místa můžete se do kurzu přidat kdykoliv, zaplatíte pouze zbývající lekce ne celý kurz.

CO JE KURZ ?
Klient hradí "kurzovné" tj. 10 lekcí, bez ohledu na jeho účast v lekcích. V případě nespokojenosti s první lekci ihned kurzovné vrátíme, ale pokud klient v kurzu setrvá kurzovné je nevratné. Samozřejmě zdravotní komplikace nebo závažné rodinné problémy konzultujeme a platbu za nevychozené lekce vrátíme !