TRX JOGALATES

Cvičení s vlastní vahou na jednoduchém závěsném systému.
TRX JOGALÁTES spojuje cviky, které kombinuje cviky Pilatesu, Yogy, ACT i prvky cvičení Ludmily Mojžíšové. Tato lekce je vhodá pro všechny úrovně kondice. Velice příjemné protahovací a posilovací cvičení, při kterém posílíte střed těla a zlepšíte držení těla. 


STRUKTURA LEKCE
Pozvolné zahřátí - protažením, hlavní část - Pilatesova metoda, náročnost je přizpůsobena klientům. Důraz je kladen na plynulost a preciznost provedení jednotlivých cviků. Na konci lekce strečink - relaxace.

PŘÍNOS
Obnovení správného držení těla
Odstranění svalových dysbalancí
Výborná práce z dechem
Koncentrace mysli
Dokonalé posílení středu těla
Plynulost a preciznost provedení jednotlivých cviků
Koplexní zapojení všech svalů

PRO KOHO
Určen úplně každému, ženám i mužům všeho věku. Pokud nemůžete ze zdravotních důvodů absolvovat nárazové cvičení nebo nechcete cvičit na strojích v posilovně je to cvičení právě pro vás ! Je důležité jakého máte trenéra a jak si u vás dokáže hlídat správné držení těla, zapojení HSS, nastavit zátěž, dbát na kvalitu provedení a sestavit vhodný trénink. Trenér musí znát váš zdravotní stav!

S SEBOU
Podložku na cvičení (po COVIDOVÉ pandemii podložky nenabízíme), Pohodlný sportovní oděv, boty do tělocvičny, raději triko s dlouhým rukávem na strečink, ručník, pití. 


MÍSTO A ČAS, INSTRUKTOR
A FITNESS, Svatopluka Čecha 951/11, 470 01 Česká Lípa
Pondělí 16:00 - 16:50