LADIES ZUMBA

kurz
Velice zábavné tančení podle instruktora.

Jde o taneční fitness program, který představuje aerobní trénink - jedná se o formu intervalového tréninku, využívá se pojmenování (intermittent training) - "přerušovaný trénink". Střídají se pomalé a rychlé skladby. Tepová frekvence se po dobu tréninku udržuje v aerobní zóně, zvyšuje se a klesá s měnící se skladbou. Tato taneční párty je plná latinskoamerických rytmů, kde hraje hlavní roli hudba. Používá se převážně latinskoamerická hudba (salsa, merengue, reggaeton, calypso, cumbie, cha-cha, quebradita, mambo, jive ad.) dále se setkáváme i s prvky orientálních i afrických tanců, s flamencem, řeckou zorbou. V našich lekcích se naučíme i kroky některých klasických tanců. 


STRUKTURA LEKCE
Lekce Zumby začíná warm-upem, který čerpá a používá podobné prvky jako aerobik. V této části instruktor připraví cvičence na další část hodiny. Po rozehřátí následuje taneční párty. Účastníci lekce se řídí změnami hudby v kon.krétní skladbě. Zahrneme do lekce i posilovací cviky. Lekce končí pomalou skladbou, kdy je proveden cool down (snížení tepové frekvence) a důležitý strečink. 

PŘÍNOS
Udrží nebo zlepší fyzičku
Velice zlepší náladu, odstraní napětí a deprese
100% zlepší kardiorespirační vytrvalost
Sníží krevní tlak
Spaluje podkožní tuk
Zvětší kapacitu plic
Zvětší přísun krve ke svalům
Sníží hladinu škodlivého cholesterolu
Zlepší vytrvalost, orientaci v prostoru
Zlepší pohybové dovednosti

PRO KOHO
Pro každého kdo miluje tanec, hudbu a nemá zdravotní omezení.

PRO KOHO NE
Pokud vám vadí nárazový sport nebo máte závažné zdravotní problémy (např. se srdcem, páteří, koleny) Řešíte pooperační stav nebo jste těhotná, vyberte lekci jinou!

S SEBOU
Podložku na cvičení (po COVIDOVÉ pandemii podložky nenabízíme), pohodlný sportovní oděv, boty do tělocvičny, raději triko s dlouhým rukávem, ručník, pití. 

MÍSTO A ČAS, INSTRUKTOR 
SOŠ a SOU Česká Lípa (penzion LÍPA) sídliště Špičák, ul.28.října 2707, 470 06, Česká Lípa
Pondělí 19:00-19:55 h (Andy)

CENA
KURZ - platba za 10 lekcí člen - 600,- /lekce, nečlen 850,- / lekce
Pokud jsou volná místa můžete se do kurzu přidat kdykoliv, zaplatíte pouze zbývající lekce ne celý kurz.

CO JE KURZ ?
Klient hradí "kurzovné" tj. 10 lekcí, (cca 3 měsíce) bez ohledu na jeho účast v lekcích. V případě nespokojenosti s první lekci ihned kurzovné vrátíme, ale pokud klient v kurzu setrvá kurzovné je nevratné. Samozřejmě zdravotní komplikace nebo závažné rodinné problémy konzultujeme a platbu za nevychozené lekce vrátíme !